Kiss Proton : Program vysílání - pátek

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Program vysílání rádia Kiss Proton

Program na pátek 30.9.2016

00:00
Kiss Proton - číslo 1 s největšími hity

Číslo 1 s největšími hity ....

06:00
6:00 - 10:00 Ráno rádia Kiss Proton
Moderuje: Veru a Zbynďa

Každý všední den mezi 6:00 a 10:00 hodinou se o vás postarají Veru a Zbynďa

Dejte si s náma virtuální kafe, probereme o čem je život. A že je někdy sakra těžkej :-D. Potřebuješ se ráno pořádně probrat, nalaď si Kiss Proton a Veru a Zbynďa ti dají....

10:00
10:00 - 14:00 s Mírou
Moderuje: Míra Hejda

Všeho s Mírou.....

Míra Hejda, moderátor, kterého zná v regionu snad úplně každý, vám naservíruje pořádnou porci nejlepší muziky! A protože má Míra kopec informací i ze svých pořadů.., jako je Snídaně s Novou, pořad Autocentral, který můžete vídat na Tv Zak, Limuzína s Mírou Hejdou na Tv Očko, určitě se dozvíte i zákulisní věcí z mediálních vod!

14:00
Odpolední show s Vláďou a Mistym
Moderuje: Misty a Vláďa

Michal "MISTY" a Vláďa Jaroš každý všední den mezi 14:00 - 18:00 .....

Odpolední show rádia Kiss Proton....a v ní Michal "MISTY" a Vláďa Jaroš. Odpolední show dvou holobrádků rádia Kiss Proton stojí za to. Kromě jejich osobitého humoru s tebou kluci rozjedou Najdi to rádia Kiss Proton. Od 17:00 zkus najít společnej znak 5 songů, které ti naservírují. Hned jak budeš vědět, co songy spojuje, volej 377 22 55 56 !!!

Velkou ligu rozjíždí Nakrklá přítelkyně, která pravidelně dává klukům zabrat, jak se říká, Bůh, je žena!!!

18:00
Večerní jukeboxy
Moderuje: Katka Skutková

Dvě hodiny hitů podle tvýho přání.

 

Jeden jukebox za druhým vám dá Katka Skutková. Celý večer hrajeme podle vás. Volejte na 377 22 55 56. Navíc jsme i na facebooku na stránce KISSPROTON. Stavte se :-) !!! Od pondělí do pátku 18:00 - 20:00.

 

20:00
DiskopýˇbŘh
Diskopříběh

Michal David a Martin Hájek vám každý pátek a sobotu servírují tu nejlepší muziku v pořadu Diskopříběh.

Dvojici Michal David a Martin Hájek asi neni třeba dlouze představovat. Tak tedy jen telegraficky:


Michal David
Hitmaker a zpěvák působící na naší domácí hudební scéně už 40 let. Autor mnoha desítek hitů, které složil pro sebe, ale taky pro své kolegy. Ilonu Czákovou, Hanu Zagorovou, Ivetu Bartošovou a Nebo Helenu Vondráčkovou. Je autorem mnoha hudby k řadě muzikálů a na svém kontě má i hudbu k filmům Dískopříběh, vítr v kapse, Láska z pasáže a další...
Mezi jeho záliby patří třeba sbírání koňaků. 

Martin Hájek
Dj, Producent a moderátor, který má za sebou více jak 24 letou praxi v médiích. Nesčetně autorských pořadů nejen pro rádio, ale i televizi. Je blízkým spolupracovníkem a hlavně už více jak 18 let dvorním aranžérem právě Michala Davida. Je také autorem rozhlasových a televizních znělek. Jeho záliba je focení a nebo třeba vaření.


Není tedy divu, že se tihle dva už před řadou let vrhli na společný pořad, který se jmenuje Diskopříběh. Pětihodinový speciál nabízí to nejlepší z rádií a diskoték z 80., 90. a milénia. Pikantnosti ze světa šoubyznysu, příhody obou pánů a glosy současných i dávno zapomenutých událostí. 

Nechte se roztančit a zavzpomínejte na dobu, kdy jste pánové proháněli holky na diskotékách a vy děvčata třeba na dobu své první lásky. Nalaďte si Diskopříběh. To co nás  spojuje jsou právě vzpomínky na tuto dobu.

Navštivte také náš web www.diskopribeh.cz a náš facebook www.facebook.com/diskopribehnakiss