Kiss Proton : Program vysílání - pátek

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Program vysílání rádia Kiss Proton

Program na pátek 1.7.2016

00:00
Kiss Proton - číslo 1 s největšími hity

Číslo 1 s největšími hity ....

06:00
6:00 - 10:00 Ráno rádia Kiss Proton
Moderuje: Veru a Zbynďa

Každý všední den mezi 6:00 a 10:00 hodinou se o vás postarají Veru a Zbynďa

Dejte si s náma virtuální kafe, probereme o čem je život. A že je někdy sakra těžkej :-D. Potřebuješ se ráno pořádně probrat, nalaď si Kiss Proton a Veru a Zbynďa ti dají....

10:00
10:00 - 14:00 s Mírou
Moderuje: Míra Hejda

Všeho s Mírou.....

Míra Hejda, moderátor, kterého zná v regionu snad úplně každý, vám naservíruje pořádnou porci nejlepší muziky! A protože má Míra kopec informací i ze svých pořadů.., jako je Snídaně s Novou, pořad Autocentral, který můžete vídat na Tv Zak, Limuzína s Mírou Hejdou na Tv Očko, určitě se dozvíte i zákulisní věcí z mediálních vod!

14:00
Odpolední show s Vláďou a Mistym

Michal "MISTY" a Vláďa Jaroš každý všední den mezi 14:00 - 18:00 .....

Odpolední show rádia Kiss Proton....a v ní Michal "MISTY" a Vláďa Jaroš. Odpolední show dvou holobrádků rádia Kiss Proton stojí za to. Kromě jejich osobitého humoru si společně dáteHudební ring. V něm si porovnáš svoje hudební znalosti s dalším soutěžícím na telefonu. Každý den se můžeš zaregistrovat, napiš svoje telefonní číslo do zprávy na Facebooku Kiss Proton a ti dva holobrádci ti pak cinknou zpět, ať to máš zadarmo!

Velkou ligu rozjíždí Nakrklá přítelkyně, která pravidelně dává klukům zabrat, jak se říká, Bůh, je žena!!!

18:00
Večerní jukeboxy
Moderuje: Katka Skutková

Dvě hodiny hitů podle tvýho přání.

 

Jeden jukebox za druhým vám dá Katka Skutková. Celý večer hrajeme podle vás. Volejte na 377 22 55 56. Navíc jsme i na facebooku na stránce KISSPROTON. Stavte se :-) !!! Od pondělí do pátku 18:00 - 20:00.

 

20:00
DiskopýˇbŘh
Diskopříběh

Michal David a Martin Hájek vám každý pátek a sobotu servírují tu nejlepší muziku v pořadu Diskopříběh.

Dvojici Michal David a Martin Hájek asi neni třeba dlouze představovat. Tak tedy jen telegraficky:


Michal David
Hitmaker a zpěvák působící na naší domácí hudební scéně už 40 let. Autor mnoha desítek hitů, které složil pro sebe, ale taky pro své kolegy. Ilonu Czákovou, Hanu Zagorovou, Ivetu Bartošovou a Nebo Helenu Vondráčkovou. Je autorem mnoha hudby k řadě muzikálů a na svém kontě má i hudbu k filmům Dískopříběh, vítr v kapse, Láska z pasáže a další...
Mezi jeho záliby patří třeba sbírání koňaků. 

Martin Hájek
Dj, Producent a moderátor, který má za sebou více jak 24 letou praxi v médiích. Nesčetně autorských pořadů nejen pro rádio, ale i televizi. Je blízkým spolupracovníkem a hlavně už více jak 18 let dvorním aranžérem právě Michala Davida. Je také autorem rozhlasových a televizních znělek. Jeho záliba je focení a nebo třeba vaření.


Není tedy divu, že se tihle dva už před řadou let vrhli na společný pořad, který se jmenuje Diskopříběh. Pětihodinový speciál nabízí to nejlepší z rádií a diskoték z 80., 90. a milénia. Pikantnosti ze světa šoubyznysu, příhody obou pánů a glosy současných i dávno zapomenutých událostí. 

Nechte se roztančit a zavzpomínejte na dobu, kdy jste pánové proháněli holky na diskotékách a vy děvčata třeba na dobu své první lásky. Nalaďte si Diskopříběh. To co nás  spojuje jsou právě vzpomínky na tuto dobu.

Navštivte také náš web www.diskopribeh.cz a náš facebook www.facebook.com/diskopribehnakiss

 

14:00
18:00

Právě vysílá:

Michal "MISTY" a Vláďa Jaroš
Odpolední show s Vláďou a Mistym

Následuje: Večerní jukeboxy