Kiss Proton : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Chci pomoci !!!!

Chci pomoci !!!!

Občanské sdružení Chci pomoci navazuje na úspěšnou spolupráci v projektu "Příbram pomáhá Kubíkovi"........

Občanské sdružení Chci pomoci vzniklo v Příbrami dne 1. února 2014. Manažerem občanského sdružení se stal člověk, který dokázal, že i v dnešní těžké době jsou v Příbrami lidé a firmy, kterým není lhostejný osud nemocného dítěte, Tomáš Bezouška. Poté, co Tomášovi podali pomocnou ruku majitelé restaurace Atollo, pan Vladimír Ježek a paní Lenka Ježková, vzniklo Občanské sdružení Chci pomoci. Tímto projektem se budeme snažit stmelit zejména příbramské firmy ke spolupráci a zároveň pomoci konkrétním případům nemocných dětí.
S Chci pomoci spolupracuje právnická firma Řehák a partneři, která se zřekla honoráře ve prospěch střediska Ratolest specializujícího se na mentálně postižené děti.

Občanské sdružení Chci pomoci navazuje na úspěšnou spolupráci v projektu "Příbram pomáhá Kubíkovi". Tomáš Bezouška se v předchozím projektu angažoval jako zástupce Kubíka Skotnici a spolu s jednotlivci a firmami z příbramského regionu pomohli vrátit se malému chlapci zpět do života. Akce byla úspěšně zakončena, když byla Kubíkovi transplantována ledvina ve Fakultní nemocnici v Motole.

Další informace najdete na www.chci-pomoci.cz