Kiss Proton : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Užij si víkend plný aut !!! Motor Open Plzeň Plaza !!!

Užij si víkend plný aut !!! Motor Open Plzeň Plaza !!!

V sobotu 7. června od 10:00 vypukne za NC Plzeň Plaza (areál bývalého výstaviště) dvoudenní netradiční akce Motor Open Plzeň Plaza, autosalon, který pomáhá.

K vidění bude více než sto vozů dvaceti světových značek, motocykly, čtyřkolky, motokáry. Připraven je bohatý doprovodný program pro celou rodinu včetně testovacích jízd či ukázek nejmodernějších technologií ve vozech.
Motor Open Plzeň Plaza nabídne pokoukání a zábavu nejen pro tatínky, ale také pro děti a maminky, těšit se totiž mohou na jízdu na koních, obří nafukovací atrakce, malování obličejů, modelování balónků a spoustu soutěží nejen u stánků služeb Diakonie Západ!  Pro návštěvníky bude připravena mini dráha a motokáry, čtyřkolky, ale také ukázky hasičské techniky a vyproštění z vraku, představí se tým Městské policie Plzeň, BESIP a záchranáři z Rescue Plzeň, kteří budou mimo ukázky první pomoci dětem imitovat různá zranění, která vypadají opravdu věrohodně.
Na pódiu se postupně představí klienti Diakonie Západ, stejně tak osobnosti jako stand up komik Karel Hynek, graffiti mág Malej Dejv anebo biketrialový mistr Pepa Bigi bigas. Chybět nebude ani hudební produkce kapel Pletivo, The Kompot a zlatým hřebem bude vystoupení plzeňských Pilsenskills. O zábavu se postarají bratři moderátoři Zbynďa Janíček a Michal Misty (Kiss Proton, TV Óčko).
Ačkoli je vstup, doprovodný program i atrakce pro návštěvníky zdarma, má akce benefiční rozměr, a to ten, že veškerý výtěžek využije pořadatel, tím je nezisková organizace Diakonie Západ, na nákup dodávky určené pro převoz osob s kombinovaným těžkým postižením a autistů, o které pečuje. Finanční prostředky již věnovali samotní vystavovatelé a partneři akce, ale pomoci bude moci každý návštěvník, a to zakoupením soutěžního lístku, za který bude moci vyhrát zajímavé ceny jako vybavení na motorky, čtyřkolky anebo třeba poukazy na motokáry.
Motor Open Plzeň Plaza umožní setkání čtyř světů: zdravých lidí, lidí s postižením, neziskových organizací a společensky odpovědných podnikatelů.

Termín: 7. - 8. 6. 2014
Čas: 10:00 - 18:00 (sobota) a 10:00 - 17:00 (neděle)
Místo: Plzeň Plaza (amfiteátr a areál bývalého výstaviště)
Moderují: Zbyněk Janíček (Kiss Proton, TV Óčko), Michal Misty (Kiss Proton, TV Óčko)