Kiss Proton : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

SAM FELDT & STEVE ft. WULF
SUMMER ON YOU

Playlist > Napište nám >

Plesová sezona je v plném proudu a vy můžete i pomoci !!!

Plesová sezona je v plném proudu a vy můžete i pomoci !!!

Senior a pes mohou mít svůj ples. Akce pro všechny generace.

V Plzni můžete vyrazit na ples, který pomáhá. V pátek 3. března proběhne v Měšťanské Besedě v Plzni ples s názvem Senior a pes mohou mít svůj ples. Zdaleka se však nejedná o ples pouze pro senioru, dorazit můžeš i ty.

Pozvánku na ples si můžeš poslechnout pod článkem.

Domovinka o.p.s a Pomocné tlapky o.p.s. spolupracují již více jak rok a tato spolupráce vyústila v organizaci plesu, na kterém brádi uvidí všechny ty, kteří je mají rádi a kteří pomáhají. Přijď si i ty zatančit a užít si parádní večer.

Ve stacionáři Domovinka poskytují denní a týdenní stacionář pro seniory. Cílem je pracovat s klienty tak, aby se udržela jejich soběstačnost co nejdéle. Mimo zajištění domácího pohodlí a základních potřeb se snaží s klienty podnikat různé aktivity nejen na půdě Domovinky, ale také různé výlety a účastní se nejrůznějších kulturních akcí.
.                     
Novinkou stacionáře je projekt s názvem: „Pes spojuje generace“, kdy klient- senior čte dětem z Dětského centra pohádky, povídá si s dětmi a zároveň n canisterapeutičtí psi provádějí canisterapii.Poslechni si přílohu k článku: