Kiss Proton : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

ZARA LARSSON
AIN’T MY FAULT

Playlist > Napište nám >

FOTO: Šíleně tě hejtuju je zpět !!!!

FOTO: Šíleně tě hejtuju je zpět !!!!

Studenti opět řádí v ulicích Plzně....

Jídlo, pití, bazén, tenis, basket, fotbal, vířivka, grilování a teď si představ, jak k tomu všemu jen tvoje třída řádí na soukromé Kisspárty Live se soutěžema a s moderátory rádia Kiss Proton. Propařenej exkluzivní víkend pro tvojí třídu !!!

Soutěž je určena pro střední školy a dále. Svou třídu můžeš zde pomocí spešl formuláře.

Šíleně tě hejtuju 2016 aneb souboj tříd každý všední den v Odpolední show s Michalem MISTYM a Vláďou Jarošem mezi 14:00 - 18:00.

V pondělí 21.11.2016 SoŠ Plzeň 2.Ag sháněla ty posluchače, kteří Kiss Proton ladí hlavně při sexu.

Zadání úkolu: Chceme po vás sehnat vzkazy a to přes mobilní aplikaci rádia Kiss Proton. Zní to docela jednoduše, ALE!  Každý vzkaz musí vypadat takhle – Ahoj, tady (třeba Pavel) a poslouchám rádio Kiss Proton při sexu, protože …. (něco každý vymyslí, ať to není pořád stejné). Vyšleme s vámi naše Kisspatrolky, ty budou kontrolovat, že obcházíte různé lidi, různé vzkazy a budou to i nahrávat. Takových vzkazů nahrajete celkem 80, ale pozor! Víme, že spousta posluchačů bude chtít pomoct, tak uznáme minimálně 40 vzkazů co nahrajete vy a ostatní můžou posílat právě posluchači.

V pátek 18. 11. 2016 jezdily holky z 3.B OA Plzeň v plavkách v MHD a postoupily do finále.

Zadání úkolu: Úkolem pro soutěžící bude v plavkách převleku nastoupit a jet vždycky min. 3 zastávky v tramvaji číslo 4, 2 a 1... a víte co, ze sadů jede 41 autobus, tak tím přijedete potom až k rádiu. Joooo a nezapomeňte si přitom zpívat Sluníčko, sluníčko... Protože jste 3 holky, tak budeme hodný a můžete mít jednodílné plavky =) važte si toho, kluci s tangáčema taky ústupek neměli.

Ve středu 16.11. 2016 bojovala o postup DS III ze SŠ Rokycany a i tihle bojovníci postupují dál.

Zadání úkolu: Dneska ze sebe trojice zástupců třídy z Jeřabinky z Rokycan, udělá mumie :) Seženete si tolik toaletního papíru, aby každej z vás, byl kompletně zabalen v toaleťáku. Koukat můžou jenom boty a oči. Uděláte 3 videa z toho, jak se jako oživlé mumie procházíte po Plzni. Jedno video bude od kruháče na Americké až k pomníku. Druhé video bude v autobuse linky č.30. V buse budete minimálně 3 zastávky, pak můžete vystoupit. Třetí cesta bude do obchodního centra, kde půjdete do potravin a chceme video, jak platíte u pokladny. Každá mumie svůj nákup.

V úterý 15.11.2016 3.K z Horšovského Týna doslova žebrali o dárky z různých míst a povedlo se, kluci a holky úkol splnili.

Zadání úkolu: Chceme, abyste nasbírali 50 libovolných předmětů, je jedno jak velkých, je jedno jakou mají cenu. Je ale podmínkou předmět (nejlépe s tím, kdo vám ho dá) vyfotit. Na fotce budete vy 3, logo rádia Kiss Proton a místo, odkud předmět máte – ideálně s darujícím. Samozřejmě předměty musíte dopravit do studia. Nebereme vizitky, nebo letáčky. Žádný předmět se neopakuje. Všechny věci musejí být darovány, zadarmo.
Aby bylo jistý, že si odnesete věci, který pak využijete, musíte získat dárek i z těchto míst:
- Z prodejny na erotické pomůcky
- Zverimexu
- Lékárny
- Restaurace na čínská jídla
- Hudebnin

V pondělí 14.11. 2016 odhodili kluci ze SPŠD Plzeň KL2 veškerý stud stranou, tedy hlavně proto, že museli.

Zadání úkolu: Určitě znáte Richarda Genzera. Geňa jednou šokoval videem, kde vyběhl v Praze mezi lidi a tam si dal taneček okolo značky a to jen v tangách. Velkej borec! Vaším úkolem je napodobit toto video. Chceme 3 videa, každý zástupce předvede Geňu, podobný tanec kolem značky a jen v tangách. Každý si vyberete 1 značku - na Americké, na náměstí Republiky a na sadech Pětatřicátníků. Sežeňte si rádio na baterky a nějakou sranda muziku. Na videu bude tanec trvat alespoň 15 vteřin. Nedělejte nic na silnici a doporučujeme zůstat do poslední chvilky oblečený, je pěkná kosa.

V pátek 11.11. 2016 přežila 1.P z Církevní ZŠ a SŠ svou "vlastní smrt". Přežili totiž trénink v Thaiboxu.

Zadání úkolu: Rozhodli jsme se, že uděláme něco pro zdraví. Bude se sportovat! Jenže tenhle sport je maličko jiný, než ostatní. Na naší žádost dorazil do studia člověk, který je mistrem ve svém oboru. Jan Landa je trenérem Muay Thai (thaiboxu), trenér roku 2012. Je to člověk, který vychoval 8 mistrů světa a sám se stal 8x mistrem ČR, vyhrál světový pohár a stříbro na ME! Trenér Spartak Žebrák Muay thai/kickboxing (6 let i v Plzni) si vezme teď do parády všechny 3 zástupce a proběhne profi trénink thaiboxu (1 hodina). Nebojte, nikdo se prát nebude, půjde hlavně o kardio. Jan Landa učí své svěřence úctě, pokoře, zodpovědnosti a celkově chce ukázat, že thaibox není jen o mlácení. Říkáme mu, že on je za tu světlou stranu =D Trénink proběhne v Sportcentrum Koloseum Plzeň, tímto děkujeme za vypůjčené prostory. Až přežijete, jestli přežijete 3:-) trénink, tak musíte splnit 250 angličáků (dohromady ve třech), pozor, když trenér uvidí, že to flákáte, přidáme angličáky.

Ve čtvrtek 10.11. 2016 si dala 4.A ze SŠINFIS z Plzně parádní retro jógu na náměstí Republiky v Plzni i s parádním cvičitelem.

Zadání úkolu: Každý z nás je v poslední době strašně napjatý. Všude samý stres, starosti, špatná nálada. Dneska očistíme mysl a duši... Udělejte proto hodinu jógy!  30 lidí, 30 žíněnek, z toho jeden instruktor jógy - musí to být dospělák (chlap) nad 35 let, kterýho navlíknete do legín, barevný bundy a taky bude mít čelenku, všem předcvičuje. 15 lidí bude cvičit s logem rádia Kiss Proton v ruce (dodáme) a dalších 15 s knížkou na hlavě ala Slunce seno. Tohle všechno uděláte na náměstí Republiky, ať je sranda  Chceme jedno minutové video, jak všichni krásně cvičí. Na vše dohlédnou naše kisspatrolky!

Ve středu 9. 11. 2016 Oktáva z gymnázia F. Křižíka rozmnožovala zvířecí řady. A světe div se, postupují do finále.

Zadání úkolu: Dneska z rádia Kiss Proton uděláme hnízdečko lásky. Ta je všude kolem nás. Jen v tom studiu jí je prostě nějak málo a takhle to dál nemůžeme nechat!  Příroda nás potřebuje a vy budete něco jako poslové lásky a radovánek. Přiveďte sem 2 zvířata, která provedou milostný akt.

V úterý 8. 11. 2016 sháněla třída S2S-KA ze Stoda tři nelehké převleky. Bohužel ani oni nebyli úspěšní.

Zadání úkolu: Všichni 3 zástupci se převlíknou. Chceme potápěče! Oblek - neopren, ploutve na nohy, pot. brýle, šnorchl, velkou baterku. Další se převlíkne za hasiče! Hasičský oblek, helma a hadici (ať to unese). No a do třetice to bude lehký, chceme šéfkuchaře! Rondon (oblek), dlouhou bílou čapku a velkou pánvičku =D Každý drží v ruce taky vlajku rádia Kiss Proton. Až budete převlečený, tak musíte projít Americkou ulici. Od pomníků až po kruhový objezd. S tím, že během vašeho pochodu zpíváte nahlas (cokoliv). Chceme 2 videa (jedno min. 30 vteřin) a pak společnou fotku vás tří ve studiu

V pondělí  7. 11. 2016 sháněla E2.A z Hotelové školy v Plzni Kozy a nepovedlo se jim to.

Zadání úkolu: Tahle třída tady soutěžila i minulý rok. Tenkrát byl jejich úkol sehnat 300 podprsenek a dostat je všechny do studia, uspěli. Dneska bude úkol podobný… teda asi spíš jen, co se názvu týče – chceme kozy =D 2 zvířátka samozřejmě =) No a protože nechceme, aby se jim něco stalo, tak je bezpečně převezete do rádia, máme tady oplocenou terasu. O kozenky bude postaráno jako by to byly princezny =) Zároveň chceme udělat 30 selfie s kozama (různí lidé), u selfie stačí hlava člověka, kozy a loga rádia Kiss Proton (dodáme). Čas běží! V 17:30 chceme mít všechny fotky.

V pátek 4. 11. 2016 si užili studenti SOŠ a SOU z Horšovského Týna živou studentskou mísu s nádechem podzimu. Úkol byl hravě splněn, třída je ve finále.

Zadání úkolu: Jeden ze zástupců jde do naha! Úplně! Ale nebojte, může se zakrýt samolepkami rádia Kiss Proton a taky listím podzimu (listy může použít jen 4, zbytek samolepky). Následně ho ostatní zástupci musí nazdobit jídlem. Jde o studentskou obloženou mísu, takže: rohlíky, housky, párky, salám, sýr, okurka, rajčata, olivy, salát, banán, jablko, trochu hořčice, kečupu a šlehačka také nesmí chybět, nakonec pár kostek ledu, ať to nějak vypadá. Až vše bude hotové, tak to studenti musejí zase sundat/sníst,ovšem  bez pomoci rukou.

Ve čtvrtek 3. 11. 2016 si na hokejové fanoušky Švédska zahrála KMFG4 ze SSUPŠ Zámeček. Holky byly skvělé, takže postupují do finále.

Zadání úkolu: Česká hokejová reprezentace hraje v Home Monitoring Aréně proti Švédsku! No a to se musí přeci pořádně fandit. A my jsme slyšeli, že jsou prý Švédky opravdu kočky. Proto se převléknete za fanynky Švédska. Chceme: žluté a modré oblečení (kalhoty/sukně, bunda/tričko), světlé vlasy holky máte, ale jedna z vás je má tmavší, tak bude mít paruku, namalujte si celou tvář vlajkou Švédska (barvičky si seženete), namalovat vlajku na A4 a nalepit na hruď i záda. Dostanete vlajky rádia Kiss Proton, tak je celou dobu máte s sebou. Natočíte 2 videa, jak fandíte na Náměstí Republiky v Plzni a pak na Americké (videa min. 20s.). Potom se přesunete před arénu a tam uděláte 30 fotek s fanouškama Česka.

Ve středu 2.11.2016 si 2.D z Nerudovky Plzeň užila hodně Kissové odpoledne. Úkol splněn, finále pro Nerudovku je tutovka.

Zadání úkolu: Chceme si připomenout finálový úkol z minulého roku! To znamená, že jako třída  půjdete do ulic Plzně a tam budete muset pořídit 100 fotek! Každá fotka bude s jiným člověkem. Musí být vidět, jak mu jeden z vás dává pusu (na tvář, na pusu) a na každé fotce budou všichni 3 zástupci. Jeden z nich drží vlajku rádia Kiss Proton.

V úterý 1.11.2016 se ve studiu děly doslova psí věci.Soutěžila Jeřabinka Rokycany - K1. Pejskové ve studiu řádili a třída postupuje do finále.

Zadání úkolu: Máme rádi psy, milujeme psy, proto chceme, aby se ve studiu ukázalo 25 různých ras psů.  Postupně sem budete vodit pejsky, udělá se fotka a hodí se na FB Kissu.  Nesmí se tu ukázat 2x stejný pes (rasa).

V pondělí 31.10.2016 soutěžila 1.PA, ISŠŽIV Integrovaná střední škola Živnostenská.

Zadání jejich úkolu: 10 sexy tanečnic, které na 4 konkrétních místech udělají módní přehlídku. Pozor, všechny tanečnice musí být chlapi. Na každém místě natočíte minimálně 30 vteřinová videa. Místa, kde proběhne módní přehlídka: CAN (autobusák Plzeň), Plzeň hl.n. (vlakáč) a náměstí Republiky.

1. PA svůj úkol nesplnila. Málo času a lidí byla příčina nevydařeného úkolu. Škoda!!!

Fotky pod článkem!!

Fotogalerie

Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Toaletní mumie
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Sbírání předmětů
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Tanec v tangách
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Trénink Thaiboxu
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Jóga na náměstí Republiky v Plzni
Švédští fandové
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
100 x KISS
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
100 x KISS
100 x KISS
Švédští fandové
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
100 x KISS
100 x KISS
100 x KISS
100 x KISS
Švédští fandové
Švédští fandové
100 x KISS
Švédští fandové
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
100 x KISS
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
100 x KISS
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
Švédští fandové
100 x KISS
Švédští fandové
Živá studentská mísa s nádechem podzimu
100 x KISS
100 x KISS
100 x KISS
100 x KISS
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
28 ras psů ve studiu rádia Kiss Proton
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka
10 sexy tanečnic (mužů) a jejich módní přehlídka